Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie

Rozstrzygnięcie Powiatowych Konkursów

Utworzono dnia 02.12.2019

                       Rozstrzygnięcie Powiatowych konkursów o tematyce jesiennej.

 

W dniu 29 listopada 2019 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Uniejowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i otwarcie wystaw pokonkursowych Powiatowych Konkursów o tematyce jesiennej. Konkursy od lat cieszą się dużą popularnością o czym świadczy ilość nadesłanych prac, w tym roku  było ich 359 (plastycznych, literackich, fotograficznych).

Nagrody i wyróżnienia wręczali  zaproszeni goście Panie Dorota Kubiak –Zastępca Naczelnika Wydziału Zdrowia ,Pomocy Społecznej , Oświaty i Kultury Starostwa Powiatowego w Poddębicach, Danuta Pecyna  Radna Rady Powiatu Poddębickiego oraz Pan Janusz Kosmalski Zastępca Burmistrza Miasta Uniejów.

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Jesienne obrazki”

kategoria klasy przedszkolne- przyznano 6 równorzędnych nagród

Marysia Kołodziejek –Oddział Przedszkolny SP w Wilamowie, Wiktor Jagieło, Karolina Pajor, Sophie Emma Baggott, Alicja Czyżo, Aleksander Gumiński – Miejskie Przedszkole w Uniejowie.

kategoria klasy I – III (przyznano 3 nagrody i 7 wyróżnień)

I  Alicja Kaczmarek SP Uniejów, II  Izabela Urbaniak SP Pęczniew ,III Adrianna Miszczak SP Dalików

wyróżnienia: Robert Zawiła, Natalia Walczykowska SP Uniejów, Jan Kołodziejek , Bartłomiej Walczak  SP Wilamów, Iga Marciniak SP Kłódna, Natalia Goszczyk SP Wielenin

Marcel Sowiński SP Dalików

 

Powiatowy Konkurs Literacki „Napiszę wiersz o jesieni”

kategoria klasy III-V ( przyznano 3 nagrody i 4 wyróżnienia)

I  Olga Łuczak  SP Zadzim, II Igor Łukasik SP Uniejów, III Hanna Futro SP Poddębice

wyróżnienia: Antonina Siwiec SP Uniejów, Nikola Grabińska  SP Zygry, Klaudia Dobrzyńska SP Wartkowice, Alan Palka SP Wilamów.

kategoria klasy VI-VIII ( przyznano 3 nagrody i 4 wyróżnienia)

I Artur Jaszczura  SP Poddębice,II Tobiasz Gdański SP Wielenin,III Amelia Rydzyńska SP Zadzim

wyróżnienia: Marta Słodzińska SP Pęczniew z filią w Brzegu, Amelia Gieraga SP Wartkowice

Natalia Nowińska SP Wielenin, Hubert Budziarek SP Wilamów

 

Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Jesień w obiektywie zapisana – moja miejscowość”

kategoria klasy IV – VIII (przyznano 3 nagrody i 4 wyróżnienia)

I Kacper Wójcik SP Uniejów, II Cynthia Karcz SP Wielenin, III Agnieszka Bamberska SP Wilamów

wyróżnienie: Michalina Skórka SP Bałdrzychów,Agata Kornat SP Kłódna, Nina Górka SP Uniejów

Wiktoria Dominiak SP  Pęczniew z filią w Brzegu.

Nagrody w konkursie ufundowali: Urząd Miasta w Uniejowie, Lokalna Grupa Działania „Między Nerem a Wartą”, Starostwo Powiatowe w Poddębicach , PGK”TERMY UNIEJÓW”.

Organizatorzy: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Uniejowie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozstrzygnięcie Powiatowych Konkursów

Utworzono dnia 02.12.2019, 12:41

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 5

W poprzednim tygodniu: 45

W tym miesiącu: 141

W poprzednim miesiącu: 123

Wszystkich: 969